24 березня 2026 р. в аудиторії геодезії нашого Львівський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну відбувся відкритий захід на тему «Виклики сьогодення в галузі геодезії та землеустрою».
Організатори – викладачі-геодезисти Раїса Верблянська, Галина Білоган та Наталія Паславська.
Ця зустріч об’єднала здобувачів освіти навколо актуальних питань розвитку професії. Групи Г-11, Г-21, Г-31 та Г-41 представили свої напрацювання, продемонструвавши сучасний погляд на геодезію, її трансформацію та роль у сьогоднішніх умовах.
Відвідала захід почесна гостя – випускниця коледжу, нині – доктор філософії, професор кафедри вищої геодезії та астрономії Національного університету «Львівська політехніка» Аліна Федорчук, яка поділилася своїм досвідом, надихнула студентів на подальший професійний розвиток та підготувала для здобувачів освіти подарунки .
На завершення дійства голова циклової комісії
Олег Біда подякував усім за величезну та клопітку роботу, ЗДНВР Світлана Ходачник вручила Подяки здобувачам освіти та наголосила, що критично важливою є академічна доброчесність, оскільки вона забезпечує довіру до результатів навчання та наукових досліджень, формує професійну етику та сприяє створенню якісного освітнього середовища. Дотримання принципів академічної доброчесності – це запорука особистісного зростання учасників навчального процесу.
Разом формуємо майбутнє геодезії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *