Студенти набувають навиків використання сучасного геодезичного обладнання, навігаційного, геоінформаційного та фотограмметричного програмного забезпечення, проведення польових, дистанційних і камеральних досліджень та агрегування даних в галузі геодезії та землеустрої, організації та планування польових робіт, підготовки технічних звітів; проведення геодезичних робіт при складанні і перенесенні в натуру проектів землеустрою, проведення топографічного знімання та вертикального планування території, формування топографічних карт, організація даних для кадастрів.
Студенти набувають навиків розробки проектів землеустрою щодо впорядкування території на різних рівнях планувальної організації (підприємства / селищної ради / сільської ради / об’єднаної територіальної громади / району), зонування території населених пунктів, проведення нормативної та експертної грошової оцінки земель та майна. Приділяється значна увага використанню інформаційних технологій у проектуванні.

Від Administrator

2 коментар до “Геодезія та землеустрій”
    1. Добрий день Після 11 класу ЗНО. Якщо його немає, то здаєте у нас іспити з 1 липня по 13 липня. Зателефонуйте по номеру (032) 275 58 25.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *