18 червня 2022 року у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбувся День відкритих дверей – подія, до якої ретельно готувалися педагогічні працівники по кожній спеціальності. Атмосфера під час заходу була надзвичайно теплою та довірливою, а доповідачі – щирими та відкритими. Участь у заході взяли близько 500 осіб.

Майбутні абітурієнти мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкувавшись із адміністрацією, викладачами, студентами, працівниками Приймальної комісії.

Директор Львівського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну розповів про численні успіхи студентів, детально описав переваги здобуття передвищої  фахової освіти у коледжі та перспективи подальшого росту та працевлаштування.

Надалі до розмови доєдналися заступник директора з навчально-виховної роботи Макогін О.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи Юсик І.А., завідувач денним відділенням Ходачник С.Б., викладачі спецдисциплін Жежеря О. М., Чалий Ю.В.,  Кіселик Р.І., відповідальний секретар Приймальної комісії Добуш Л.М., які пояснили школярам, де і коли варто шукати актуальну інформацію про вступну кампанію 2022 року та відповіли на низку запитань щодо подачі документів. Зокрема, слухачів цікавило, який перелік вступних випробувань необхідно складати для вступу на ту чи іншу спеціальність, який пакет документів потрібен для участі у вступній кампанії, які пільги будуть актуальними цьогоріч тощо.

Загалом в ході зустрічі гості отримали конструктивні відповіді на запитання стосовно деталей вступної кампанії 2022 року, актуального попиту спеціальностей на ринку праці, особливостей навчального процесу, перспектив та можливостей, які пропонує Львівський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну.

Від Administrator

4 коментар до “ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ”
    1. Доброго дня!
      На сайті коледжу буде оголошення. Слідкуйте за головною сторінкою.

    1. ДОБРОГО ДНЯ.ВЖЕ ВІДБУВСЯ У СУБОТУ. ОГОЛОШЕННЯ БУЛО НА ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ НАШОГО САЙТУ. МОЖЕТЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ ПО НОМЕРУ 275 69 67

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *