21 травня 2023 року у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбувся День відкритих дверей. Коледж гостинно зустрічав абітурієнтів та їх батьків, саме цей захід дає можливість вступникам визначитися з подальшим навчанням у закладі освіти.
Вступники мали можливість детально ознайомитися із спеціальностями, за якими коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Макогін О.В. розповіла про навчання в коледжі, переваги здобуття фахової передвищої освіти, перспективи подальшого навчання та працевлаштування.
Надалі до розмови доєдналися заступник директора з навчально-виробничої роботи Юсик І.А., завідувач денним відділенням Ходачник С. Б., викладачі спецдисциплін Чалий Ю. В., Кіселик Р. І., відповідальний секретар Приймальної комісії Добуш Л. М.
Адміністрація та педагогічні працівники підготували цікаві доповіді, ролики, презентації та майстер-класи.
Загалом зустріч викликала зацікавленість у молоді, стимулювала їх бажання отримати більше інформації про переваги навчання у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну.

Від Administrator

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *