15 червня 2022 року стартував захист дипломних проектів студентів Львівського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

Дипломний проект – це випускна кваліфікаційна робота студента, яка виконується на завершальному етапі навчання. Вона має комплексний характер і пов’язана з використанням набутих студентом знань, умінь та навичок зі спеціальних дисциплін.

Студенти   в своїх роботах презентували власні проектні пропозиції щодо нового будівництва,  реконструкції, ремонту чи відбудови зруйнованого житла, а також проектування та дизайну. Екзаменаційна комісія високо оцінила представлені дипломні проекти та доповіді випускників.

Різнопланова тематика, змістовні дипломні проекти, високий рівень виконання,  креативність рішень, – саме такі результати цьогорічної кваліфікаційної роботи випускників. Уже кілька років поспіль студенти -випускники демонструють високий рівень практичної підготовки та захисту дипломних проектів.

Колектив коледжу бажає нашим випускникам успіхів, кар’єрного росту, подальшого творчого злету для реалізації  свого потенціалу на розвиток будівельної галузі  в ім’я  відбудови Львівщини та  України.

Від Administrator

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *