У рамках Шевченківських днів сьогодні, 9 березня 2023 року в нашому LFCBAD (Львівський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну) відбувся патріотичний літературний вечір «Великий Кобзар» (організатор – викладач спецдисциплін Юрій Чалий спільно зі студентським самоврядуванням).
Хвилиною мовчання усі пом’янули полеглих Героїв Майдану, Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО та захисників і мирних людей, що загинули під час повномасштабного вторгнення росії на Нашу Землю. Далі присутні мали змогу перегорнути сторінки життєвого шляху Пророка України, прослухати актуальні рядки Його творів та пісні на вірші Кобзаря. Узяв участь у заході і працівник коледжу, начальник штабу ЦЗ Григорців В.Ф., який під супровід бандури виконав пісню «Тополя» та продекламував уривок із поеми «Кавказ». Доповнила літературний вечір творча виставка робіт здобувачів освіти ІІІ-IV курсів, яку організував викладач скульптури та рисунка Жолудь С. О. Розписи та витинанки є взірцями Петриківського розпису на тему українських символів-оберегів. Завершили дійство словами подяки директор коледжу Соха Ю. І., який відзначив актуальність вечора і талант учасників, та гість заходу – доброволець, директор автошколи

«Автоград» Іваночко З. В., який тут, у мирному залі, розповів нам про жахіття війни на свої очі там, у пеклі… В одній сучасній поезії читаємо істину: «Є в Шевченка НАРОДЖЕННЯ дата-
Дати СМЕРТІ в Шевченка НЕМАЄ!»

Справді, сьогодні ми не говоримо про Тараса Шевченка в минулому часі, тому що зараз Він разом з нами йде в майбуття! Його слова – пересторога нам на нині і завтра! Його мудрість вічна та безсмертна! Тому любімо, як Шевченко, Україну!
Ненавидьмо, як Він, ворогів!
І ми переможемо… тоді, коли Дніпро як символ могутності народу “понесе з України у синєє море кров ворожу”! Адже з нами – Бог і Шевченко. Слава Україні!

Від Administrator

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *