17.04.2024 р. в нашому Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну

відбулася студентська науково-пошукова конференція  на тему «Закони фізики в основі військової справи» в межах обласного методичного об’єднання викладачів фізики ЗФПО.  Організатори – викладачі фізики Думич Зінаїда та Ярема Василина.

З вітальним словом звернулася до гостей в. о. директора Оксана Макогін, ознайомила з методичною роботою закладу методист Наталія Білокура.

На конференції здобувачі освіти розкрили питання військової справи, яка тісно пов’язана з фізикою. Чому і як рухаються куля і снаряд, літак та дрон?  Чому працює РЕБ? Чому відбувається віддача при пострілі? На всі ці та багато інших запитань відповість фізика. Щоб досконало оволодіти навичками роботи з військовою технікою, треба вивчити основні закони фізики, без урахування яких неможливе чітке і ефективне виконання військових задач. А також неможливо правильно і безпечно використовувати військову техніку, яка в свою чергу дає надзвичайно яскраві і переконливі приклади практичного застосування законів фізики. На завершення заходу голова методобʼєднання Оксана Врублевська подякувала всім за плідну роботу.

Учасників та керівників проєктів нагородили подяками та грамотами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *