Студентське самоврядування

Вітаємо переможців конкурсу до Дня студента “Герої відомих картин в сучасному світі”.

ROSA – Ukrainian Manufacturer of Fine Art Materials 

Оголосив результати 3 сезону конкурсу до Дня студента “Герої відомих картин в сучасному світі”.
Попри жахи війни в Україні та труднощі сьогодення, жага молоді до навчання та творчості, до прекрасного та глибокого – надихає та захоплює.
Ми вкотре переконуємось в силі українців. Не зважаючи на постійні відключення світла та відсутність спокійної творчої атмосфери – у цьому сезоні ми отримали 219 робіт від студентів з 27 навчальних закладів. Ми щиро вдячні усім за активну участь. Вражені вашими цікавими ідеями. рівнем робіт та захоплені креативними інтерпретаціями картин відомих художників та відомих сюжетів.
Вітаємо студентів та викладачів коледжу з перемогою в конкурсі до Дня студента “Герої відомих картин в сучасному світі”!!!

1 місце – Вікторія Шарак, група Д-31 викладач Чалий Юрій

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image.png

«Душа війни»

2 місце -Угрин Вікторія, група АР-31 викладач Чалий Юрій

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-1.png

”Зоряна ніч”

3 місце – Марія Запаренко, група АР-22 викладач Христинич Оксана

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-2.png

“Звитяги перемоги” 

День Святого Миколая!

У День Святого Миколая студенти Львівського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну   разом з психологом Волянською Марією завітали з подаруночками до діток  в спеціальну школу- інтернат №102

Попри складні часи у країні, ми продовжуємо творити добро. Щоб подарувати дітям новорічне диво, студенти готувалися відповідально та заздалегідь. Учасники благодійної акції не лише обрали подарунки та привезли їх дітям, а й самостійно зібрали необхідні кошти.

Ця поїздка принесла радість усім вихованцям і викладачам дитячого будинку, а студенти отримали у винагороду щирі дитячі посмішки та радість. Адже Свято Миколая є чарівним часом: коли можна дарувати подарунки та загадувати бажання не тільки дітям, а й дорослим, коли кожен може відчути себе чарівником і порадувати ближніх. Це – час доброти і щедрості!

Дякуємо кожному благодійнику за надану підтримку!

День Збройних Сил України

День Збройних Сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці .

З нагоди відзначення 31-ї річниці Збройних  Сил України  у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну провели ряд заходів:

  • Благодійний ярмарок «Ми незламні» (студенти відвідали  Військовий госпіталь, а також перерахували кошти в благодійний фонд Сергія Притули );
  • Провели спортивну спартакіаду (студенти відзначені грамотами та кубками);
  • Концерт присвячений Дня Збройних Сил України.