Циклова комісія гуманітарних дисциплін.

МАЛІЦЬКА УЛЯНА ЛЕОНТІЇВНА – голова циклової комісії

Народилася 20 травня 1962 року у с. Купчинці, Козівського району, Тернопільської області.

1983р. – закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут.

З  1983р. – вчитель української мови та літератури СШ №73 м. Львова

З 1991р. – вчитель української мови та літератури СШ №98 м. Львова

У коледжі працює з 1994 року викладачем української мови та літератури, зарубіжної літератури, викладачем української мови ( за професійним спрямуванням), етики ділового спілкування. Спеціаліст  вищої категорії, має звання :”Старший викладач”, “Викладач-методист”.

Голова ЦК гуманітарних дисциплін.

З 2000 по 2016 рік    працювала заступником директора з  виховної роботи у коледжі.

Член профспілкового комітету коледжу.

Дідик Галина Юріївна

Народилася 23 травня 1973 року в місті Львові.

У 2000 році закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка за спеціальністю українська мова та література.

З 2001 року працює в коледжі викладачем української мови та літератури. Присвоєно кваліфікаційну категорію ” Спеціаліст вищої категорії”.

Гадупяк Оксана Богданівна

Народилася 24 березня 1990 року у місті Новояворівську.

Закінчила у 2013 році Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю українська мова і література. Аспірантка Інституту імені Івана Франка НАН України, тема кандидатської роботи «Михайло Возняк як франкознавець: ідеї та концепції».

У коледжі викладає зарубіжну літературу, українську мову та літературу з 2016 року.

Білокура Наталія Ігорівна

Народилася 27 травня 1983 року у місті Львові.

Закінчила у 2005 році Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю українська мова і література. Протягом 2002-2018 років працювала вчителем у СЗШ №99 м. Львова.

 У коледжі працює з 2019 року викладачем української мови та літератури. У 2021 році їй присвоєно кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії”.

Розробила та веде авторський блог “Мовний світ”. Публікується у фахових журналах “Вивчаємо українську мові та літературу в школі” видавництва “Основа”, “Українська мова та література в школі” видавництва “Шкільний світ”.

За вагомі здобутки у розвитку освіти, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді, формуванні творчої особистості та з нагоди Дня працівника освіти нагороджена Подякою Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації

(н. № 08-01/288 від 15.09.2015).

Колосовська Уляна Юріївна

Народилася 17 січня 1974 року у місті Львові.

Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка за спеціальністю філолог, викладач англійської мови та літератури.

 У коледжі працює дванадцять років викладачем англійської мови та англійської мови (за професійним спрямуванням). Уляні Юріївні  встановлено кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії” і присвоєно звання “Вчитель-методист”.

Викладач є співавтором із сертифікатами на авторське право навчальних посібників для студентів Львівського коледжу будівництва архітектури та дизайну:

  • English Welcome -1;
  • English Welcome -2.  Business;
  • English Welcome -3.  Construction Zone;
  • English Welcome -4.  Construction Zone.

Гірник Віра Зіновіївна

Народилася 6 липня 1955року в місті Богородчани, Богородчанського району, Івано-Франківської області.

У 1973-1978 роках навчалася у Івано-Франківському державному педагогічному інституті ім. В. Стефаника на факультеті іноземних мов.

З 1983року – викладач у коледжі німецької мови, викладач англійської мови, викладач англійської мови (за професійним спрямуванням). Спеціаліст вищої категорії,  має звання “Викладач – методист”.

П’ятнадцять років очолювала  Профспілковий комітет первинної  професійної організації коледжу.

Возьняк Руслана Тарасівна

         Викладач почала педагогічну діяльність у 1987 року вчителем   ЗОШ № 2 міста Миколаєва, Львівської області. У 2003 році закінчила педагогічний коледж ЛНУ імені І. Франка, а у 2005 році здобула освіту в Львівському національному університеті за спеціальністю “Англійська мова”.

         Працювала вчителем англійської мови у Львівській правничій гімназії, перекладачем у румунській фірмі “Ion Mosh”, викладачем англійської мови у Малій Академії наук у місті Львові. З 2005 року є засновником та редактором рекламно-інформаційної газети “Об’ява” у Львівській області. У коледжі  викладає англійську мову та англійську мову ( за професійним спрямуванням) з 2004 року. Встановлено кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії”.

Співавтор із сертифікатами на авторське право навчальних посібників для студентів Львівського коледжу будівництва архітектури та дизайну:

  • English Welcome -1;
  • English Welcome -2.  Business;
  • English Welcome -3.  Construction Zone;
  • English Welcome -4.  Construction Zone.

 

Гавло Катерина Юріївна

Народилася 21 лютого 1982 року у місті Волгоград, Росія.

         У 2002 році закінчила педагогічний коледж Львівського національного університету ім. І. Франка та отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Філологія», здобула кваліфікацію бакалавра, вчитель англійської мови та літератури.

У 2005 році закінчила гуманітарно-природничий факультет Львівського національного університету ім. І.Франка за спеціальністю «Англійська мова та література».

З  2002 по 2005 рік працювала старшим лаборантом на кафедрі німецької філології Львівського національного університету ім. І. Франка.

         У коледжі на посаді викладача англійської мови та англійської мови (за професійним спрямуванням) працює з 2005 року, спеціаліст І категорії.

Кандя Любов Михайлівна

Народилася 19 червня 1980 року  в селі Новосілки-Гостинні, Самбірського району.

Закінчила Національний університет “Поділля” за спеціальностями: “Перекладач”, “Викладач англійської мови”. Працювала вчителем у ЗСШ №62 та №81 міста Львова.

З 2008 року працює у коледжі викладачем англійської мови. Любові Михайлівні у 2021 році присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії». Викладач була слухачем і отримала сертифікати он-лайн вебінарів та конференцій на теми, що пов’язані із вивченням іноземної мови в умовах дистанційного навчання.

 

Кухарська Надія Володимирівна

Народилася 24 листопада1983 року у місті Львові.

У 2006 році закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію магістр філології. Викладач англійської та німецької мови та світової літератури.

З 2010 року працює в коледжі викладачем англійської мови, встановлено кваліфікаційну категорію ”  Спеціаліст другої категорії”.

Комісія гуманітарних дисциплін складається з трьох викладачів-методистів,  семи викладачів вищої категорії, двох – першої категорії, одного –  другої категорії і одного спеціаліста, один з викладачів має звання „ Старший викладач”.

До складу комісії входять педагоги, що викладають українську мову, українську мову (за професійним спрямуванням), етику ділового спілкування, українську літературу, зарубіжну літературу, англійську мову.

 Викладачі циклової комісії активно працюють над формуванням висококваліфікованих спеціалістів будівельної галузі з відповідним рівнем знань, творчої та всебічно розвинутої особистості з почуттям громадянського обов’язку. Колектив комісії працює над :

          – впровадженням новітніх технологій навчання та формуванням  організаційно-освітніх процесів, які б  максимально відповідали вимогам модульної системи навчання ;

                    – розвитком творчих здібностей, активізації пізнавальної діяльності студентів;

          – впровадженням поняття “емоційний інтелект” у практику викладання та його значення і вплив на успішну побудову кар’єри; 

         – виробленням у студентів критичного мислення;

           – виявленням обдарованих студентів,  розвитком  їхніх здібностей.

         – активним використанням дистанційного навчання  та видів мобільних застосунків;

         – участь у вебінарах з метою забезпечення якісної підготовки студентів коледжу.

         Кожен викладач вважає, що доцільно використовувати таку організацію навчальної діяльності, внаслідок якої здійснюється взаємозв’язок  викладача та студента, збігається їхня мета. Для опанування сучасними технологіями освіти, викладачі комісії значну увагу приділяють вдосконаленню  мовленнєвої культури та педагогічній майстерності: володіють професійною компетентністю, вдосконалюють особисті  якості, вивчають нові технології, використовують педагогічний такт, здібності і творчість згідно із вимогами Нової освітньої компанії в Україні. 

         Систематична робота з фаховою та педагогічною літературою, вивчення передових педагогічних методик, обмін досвідом під час засідань циклової комісії, відвідання занять, участь  у засіданнях обласних методичних об’єднань – основні форми роботи педагогів. Велику увагу  в цикловій комісії приділяють вивченню та узагальненню передового досвіду шляхом написання викладачами методичних розробок.

         „Використання сучасних педагогічних технологій у забезпеченні  якісної підготовки студентів коледжу” – основна проблема, над якою працюють у педагоги.  Викладачі циклової комісії є педагогами не лише за професією, а й за покликанням, тому  значна увага приділяється  не тільки навчальному процесові, а й вихованню свідомих громадян держави, патріотів України, які  можуть висловити свої погляди, відстояти  ідеали та переконання.