10 лютого 2024 р. колектив Львівський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну радо відчинив двері для абітурієнтів, їхніх батьків та всіх охочих, аби познайомитися з нашим закладом фахової передвищої освіти.

Зустріч розпочали із презентації, що чітко та  яскраво висвітлювала життя коледжу: його багату історію, розвиток, будні та дозвілля.

Зі вступним словом звернулася до гостей в. о. директора Оксана Макогін. Продовжила виступ заступник директора з навчально-виховної роботи Іванна Костинюк, яка розповіла про навчально-виховний процес. А далі кожну спеціальність нашого коледжу представили заступник директора з навчально-виробничої роботи, голова циклової комісії будівельних дисциплін – Ірина Юсик, завідувач денного відділення – Світлана Ходачник, голова циклової комісії мистецьких дисциплін, голова профспілкогового комітету студентів – Юрій Чалий, голова циклової комісії геодезичних та економічних дисциплін Олег Біда та відповідальний секретар приймальної комісії  Оксана Стечишин.

Пізніше дійство набуло формату «запитання-відповідь». Абітурієнти та їхні батьки дізнавалися про вступну кампанію 2024 р., підготовчі курси тощо.

На завершення дня відкритих дверей відбулася екскурсію закладом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *