11 березня 2024 р. у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбулася зустріч здобувачів освіти 3-4 курсів усіх спеціальностей зі #стейкхолдерами ремонтно-будівельної компанії «КАPITEL», ТОВ «Бетонер» та компанії «Тайл».

 Гості ознайомили студентів зі сучасними напрямами розвитку будівельної галузі. Здобувачі освіти ж мали змогу визначитися зі сферою своєї подальшої діяльності, познайомитися з майбутніми роботодавцями.

Студенти  дізналися про специфіку та режим роботи, умови оплати праці, питання соціальної захищеності, професійного росту тощо. Також стейкхолдери розповіли про вимоги до потенційного працівника: бажання працювати, самовдосконалення, дисциплінованість, відповідальність, комунікабельність, уміння працювати в команді та професіоналізм.

Протягом зустрічі розглянули можливість проведення екскурсійних занять, організації майстер-класів,  проходження технологічної та переддипломної практики з подальшим працевлаштуванням випускників коледжу.

А результатом зустрічі стало підписання Договорів  про співпрацю між нашим закладом та ремонтно-будівельною компанією «КАPITEL», а також ТзОВ «Тайл».

«Висловлюємо щиру вдячність стейкхолдерам за корисну й цікаву зустріч та сподіваємося на продовження плідної співпраці», – додала вкінці в. о. директора коледжу Оксана Макогін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *