Озиратися в минуле треба кожному!!!
Згадайте НАС – бо МИ колись жили. Зроніть сльозу – і хай не згасне свічка! МИ в цій землі житами проросли, Щоб голоду не знали люди вічно.
Україна у своїй історії має багато сумних сторінок. Однією з них є Голодомор, який був і залишається незагоєною раною генетичної пам’яті українського народу.
У рамках Дня памʼяті жертв Голодомору 1932-1933 рр. сьогодні в нашому LFCBAD (Львівський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну) відбувся захід-реквієм «І свічка памʼяті не згасне…». Організатори – викладач біології Іванна Нос та студенти групи РБ-11. Після хвилини мовчання всі охочі переглянули важкі відеоспогади очевидців Голодоморів, архівні матеріали того часу та воєнного 2022-го. До сліз розчулив проникливий ролик «Ти приніс мені яблуко?»
В очах усіх пломеніло найголовніше: аби подібні людські трагедії НЕ повторилися!!! Ніде і ніколи!!!!
Вкінці дійства учасники та присутні в залі прикріпили синьо-жовті незабудки памʼяті на карту України на згадку про мільйони жертв репресій
«Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Подібне лихо ніколи не повинно повторитися. Якщо ми будемо пам’ятати минуле, то в майбутньому уникнемо страшних трагедій. Хай хліб наш насущний буде завжди на столі, хай ніколи НЕ повторяться роки Голодомору!»,- наголосила в. о. директора Оксана Макогін та відзначила талант організаторів заходу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *