15 квітня 2025 року у нашому Львівський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну успішно пройшов захист курсових проєктів студентів 4 курсу груп Б-41 спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та РБ-41 спеціальності 192«Будівництво та цивільна інженерія» напрямку «Реконструкція будівель та споруд». Усі студенти вчасно виконали завдання з курсового проєктування і були допущені до захисту. Проєкт складався із пояснювальної записки та креслень. Роботи розроблені відповідно до норм, правил, державних стандартів та інших нормативних актів у галузі будівництва. При дотриманні передбачених проєктом заходів ці проєкти будуть безпечними в експлуатації.
Комісія викладачів будівельних дисциплін – Ірина Юсик, Оксана Макогін, Наталія Сенюк, Наталія Бокало та заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Ходачник
високо оцінила старанну роботу студентів, відзначивши належний рівень підготовки та захисту курсових проєктів, а також вміння студентів презентувати результати своєї роботи на захисті.
Вітаємо студентів із гарними виступами, позитивними результатами та бажаємо успіхів у подальшій підготовці до завершення навчання в коледжі!
Нехай отримані знання та досвід стануть надійною основою для їх майбутньої професійної діяльності.



