25 березня 2024р. колектив викладачів циклової комісії геодезичних та економічних дисциплін та студенти 3-4 курсів спеціальності 193 Геодезія та землеустрій Львівський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну завітали до інституту геодезії Національного університету  «Львівська політехніка».

Незабутня екскурсія музеєм Астрономічної обсерваторії та вид на панораму Львова (яка, до речі, відкривається тільки тим хто вивчає геодезію , провели корисні заняття в навчальних лабораторіях кафедри фотограмметрії та геоінформатики, попрацювали із найсучаснішим лазерним 3D сканером фірми Trimble завдячуючи викладацькому колективу кафедри вищої геодезії та астрономії, а також наживо побачили де розташована перманентна GNSS-станція SULP.

Також студенти були ознайомлені із освітньо-професійними програмами спеціальності 193 Геодезія та землеустрій та умовами вступу до НУ «Львівська політехніка».

Дякуємо професорсько-викладацькому складу інституту геодезії НУ «Львівська політехніка» за гостинний прийом, було дуже цікаво!!! До наступної зустрічі та плідної нам співпраці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *